Něco o nás

Klub Delfínků úspěšně funguje od roku 2008. Věnujeme se plavání kojenců od 6-ti měsíců a dětem až do školního věku.

Plaveme v bazénu 6. ZŠ v Sokolově (Švabinského 1702) a v bazénu 1. ZŠ v Kraslicích (Havlíčkova 1717). U obou bazénů je vše přizpůsobeno pro plavání dětiček od 1/2 roku (teplota vody je 30-31°C, teplota vzduchu je 32-33°C a hodnota chlóru je do 0,30 miligramu na litr). Přesně podle hygienických norem. Před a po plavání je pro Vás a vaše děťátko připravena aklimatizační místnost s hračkami, jídelními židličkami, nočníkem….

V klubu Delfínků vyučují celkem dvě instruktorky. Vždy si zakládáme na tom, aby všechny instruktorky, které u nás plavou byly zkušené a certifikované.

Děti zařazujeme do skupin podle věku a zkušeností ve vodě.  Vždy se snažíme, aby lekce byly pro děti zábavné. Věříme, že osvojování si základních plaveckých dovedností s důrazem na nácvik správného provedení plaveckého způsobu může být vždy prováděn formou hry. A u dětí je učení formou hry velice důležité.

Nechceme se vody bát… voda je náš kamarád! 🙂

Pár obrázků sokolovského bazénu na 6. ZŠ

Pár obrázků kraslického bazénu na 1. ZŠ